DrAgUtZa Kt S tE fAc Sa Te UiTi De DoUa Ori, DuLcE sUfIcIeNt De MuLT, pUtIn NeBu..
ramane sa ma cunoasteti..
...timida, sincera, fara fitze si... mai departe o sa descoperi tu.....
Sunt eu...si atat....nu ai tupeul necesar pt. a ma aborda...:))..
ramane de vazut...o persoana placuta oricum..
ma vei vedea tu..