Simpatica,romantica.urasc minciuna,iubesc animalele,imi plac calatoriile,drumeti..
eu si atat.....
sunt o fata de gasca..
nice..
sincera..
vesela, iubitoare si nebunatica. imi place sa traiesc viatza din plin...